NOMAS

Ziemas inventāra serviss ir atklāts!

Ziemas sporta baudīšanas laiks vairs nav aiz kalniem. Lai jaunā slēpošanas sezona sagādātu pēc iespējas vairāk prieka un adrenalīna, inventārs tai ir kārtīgi jasagatavo. To izdarīt ir ērti un izdevīgi, ja izvēlies Burusports servisu. Mūsu darbnīcā strādā pieredzējuši sava amata lietpratēji, kuru rīcībā ir modernas iekārtas un kvalitatīvi produkti.

Sagatavojam sezonai gan jaunu, tikko iegādātu inventāru, gan arī salabosim tās slēpes un snovbordus, kuri izgreznoti ar kara rētām. Par šo – iesakām nebraukt ar sniega dēli aiz automašīnas, dēļa slīdvirsmas atjaunošana liks pārdomāt, vai tā tiešām ir bijusi tik spīdoša ideja!

Cik bieži veikt inventāra apkopi?

Inventāra apkopes biežums atkarīgs no braucēja prasmēm un prasībām. Ja uz kalniem dodies tepat Latvijā pāris reizes gadā nedēļas nogalēs, mūsu ieteikums ir vismaz 2 reizes sezonā – pirms sezonas un pēc tās veikt inventāra “ievasarošanu”. Protams, jo aktīvāka sezona, jo biežāk.

Sportisti asina inventāru pēc katra nobrauciena! Ja dodies baudīt ziemas sportu uz Alpiem, iesakām veikt pilno inventāra apkopi pirms un atgriežoties. Un, ja jūti, ka pēc pāris aktīvām dienām slīdamība ir mazāka, iesakām DaKine High Octane Rub On vasku – lai serviss vienmēr kabatā.

raceski

Freestyle slēpes; cik asas kantes nepieciešamas?

Katram braukšanas stilam ir arī savs veids kā asināt slēpes, piemēram, sacīkšu braucēju inventāram asums nepieciešams  visā garumā, taču freestyle slēpotājiem un snovbordistiem, kuri parkos gatavi mest baisos trikus pa slaidiem, ieteicams slēpes vidus daļā asumu tieši noņemt(notrulināt) – tas samazinās iespēju aizķerties uz konstrukcijām!

snowsparka

Distanču slēpju serviss

Pilns distanču slēpju serviss: no stiprinājumu pieskrūvēšanas un nūju piegriešanas līdz slēpes slīdvirsmas apstrādei un vaskošanai. Slēpju apkopes procesā lieti noder mūsu ar akmens disku aprīkotā struktūras dzīšanas iekārta, ar kuru atjaunot bojātas slīdvirsmas, iedzenot tām jaunu struktūru, kas uzlabo vaska noturību un slēpju slīdamību.

ccservice

Ieteikumi inventāra uzglabāšanai

Lai slēpēm un snovbordam pēc iespējas ilgāk noturētu kanšu asumu, ieteicams inventāru pārvietot un glabāt somās, protams, vispirms ļaujot tam pilnībā nožūt, lai izvairītos no kanšu aprūsēšanas.

Pakalpojumu un izcenojumu sarakstu skatīt šeit.

Atpakaļ uz sarakstu