Ar vēsturiskiem faktiem un interesantiem stāstiem apvītais Gaujas ielas Burusports veikaliņš divu entuziastu rokām tika uzbūvēts 1999.gadā. Burusports jau vairāk kā 20 gadus uz Latviju ved pasaulē iecienītāko sporta zīmolu preces – inventāru gan sniega, gan ūdens sporta veidiem, apģērbu un aksesuārus. 

Sportiskās aktivitātes ir Burusports sirdslieta, tādēļ mēs tās esam padarījuši pieejamākas, izveidojot nomas Rīgā un Ādažos. Vasarā kopā ar mums dodies SUP izbraucienos un vindsērfinga aktivitātēs, ziemā slidot un nodoties distanču slēpošanai.

Ūdens ir mūsu aizraušanās, vai tas ir slapjā veidolā, vai sasalušos kristālos, tādēļ, ja esi slēpotājs, snovbordists, vindsērfotājs, kaitotājs vai SUP braucējs – Burusports tev ir īstā izvēle. Mājīgais un siltais Burusports veikals, kas kalpo ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam.

Burusports personāls vienmēr ir bijis uzdevumu augstumos – ar savu patieso entuziasmu, ticību Ekstrēma Dievam un siltajām sirdīm, atbildēs, iepazīstinās un aprīkos ar labāko inventāru perfektajai sezonai.

Ar mums var sazināties rakstot vēstuli, e-pastu uz info@burusports.lv vai zvanot +371 67367242.

Vai arī nākt ciemos uz Burusports veikalu Gaujas ielā 7, Rīgā pie Braslas tilta.