Saņemšana, piegāde

Pasūtījumus iespējams saņemt gan Burusports veikalā Gaujas ielā 7, Rīgā, gan ar piegādi visā Latvijā. Vairāk informāciju meklējiet sadaļā Piegādes informācija.

Izvēlēto preču vai to iepakojuma izmēri neatbilst pakomātu izmēriem, preces fiziski nav iespējams ievietot tajos.

Informē mūs, zvanot uz tālruni +371 67367242 vai rakstot uz e-pastu info@burusports.lv, norādot pasūtījuma numuru.

Apmaksa

Par pasūtījumiem iespējams apmaksāt skaidrā naudā, ar bankas karti vai pārskaitījumu. Vairāk informāciju meklējiet saitē Apmaksa.

Nē, ar dāvanu kartēm iespējams norēķināties tikai Burusports veikalā.

Atgriešana, garantija

Preču atgriešana iespējama 2 veidos:

  1. Preces kopā pirkuma apliecinājuma dokumentu nogādāt Burusports veikalā Gaujas ielā 7, Rīgā darba dienas 10.00-19.00, sestdien 10.00-15.00
  2. Atgriezt preci veikalā ar kurjera starpniecību, iepriekš par to informējot mūs, zvanot uz tālruni +371 67367242, vai rakstot uz info@burusports.lv.

Burusports ir autorizētais pārstāvis visiem mūsu piedāvātajiem zīmoliem, tādēļ garantijas jautājumos vērsties Burusports veikalā kopā ar preces pilnu komplektāciju un pirkuma apliecinājuma dokumentu.

Sazināties ar mums caur tālruni vai e-pastu, pielikumā pievienojot attēlu ar bojāto preci/nepilnīgo sūtījumu, vai vērsties Burusports veikalā ar preci un pirkuma apliecinājuma dokumentu.
Burusports ir atbildīgs par precēm piegādes sūtījumos.

Visām precēm ir paredzēta 2 gadu garantija, taču ražotājs var noteiktu īsāku, garāku vai nenoteikt vispār. Neatkarīgi, pircējs, iegādājoties preci, iegūst tiesības 2 gadu laika no pirkuma izdarīšanas brīža pieteikt pārdevējam pretenzijas par preces vai pakalpojuma neatbilstību.

Pasūtījumi un to izveide

Jā, telefoniski pieņemam preču rezervācijas, tikai ar saņemšanu un apmaksu veikalā.

Šādi pasūtījumi tiek rezervēti 3 dienas, tie tiek atcelti ar paziņojumu e-pastā

Par interneta veikalā izveidotajiem pasūtījumiem pilna informācija pieejama sadālā Mans konts. Kā arī pilna informācija tiek nosūtīta e-pastā uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas

  1. Ja par pasūtījumu vēl nav veikta apmaksa, par to informēt telefoniski vai e-pastā
  2. Ja par pasūtījumu ir viekta apmaksa, par to informēt telefoniski vai e-pastā, uz kuru atbildē tiks nosūtīta aizpildāma veidlapa par naudas atgriešanu

Ja radušies citi jautājumi, lūdzam sazināties ar mums, zvanot uz informatīvo tālruni +371 67367242, vai rakstot uz info@burusports.lv.

*pirkuma apliecinājuma dokuments ir kases čeks, pavadzīme.