ŠIS DOKUMENTS PASKAIDRO MŪSU POLITIKU ATTIECĪBĀ UZ PERSONAS INFORMĀCIJU, KURA TIEK SAŅEMTA JUMS APMAKLĒJOT BURUSPORTS.LV VIETNI. MŪSU MĒRĶIS IR AIZSARGĀT JŪSU INFORMĀCIJU.

Šajā personas datu aizsardzības sadaļā mēs informējam jūs par personas datu apstrādi, kuru veic uzņēmums Divi S, SIA, Gaujas iela 7, Rīga, LV-1026 („Burusports“ un/vai „mēs“ un/vai „Atbildīgais“) saskaņā ar VDAR un katram gadījumam piemērojamo privātuma likumu.

Lūdzam rūpīgi izlasiet mūsu personas datu aizsardzības informāciju. Ja jums rodas kādi jautājumi vai komentāri par mūsu personas datu aizsardzības informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@burusports.lv.

Piekļūstot vai izmantojo Burusports.lv vietni, Jūs piekrītat Burusports.lv Privātuma Politikas noteikumiem, kā norādīts zemāk. Ja Jūs nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam nepiekļūt un neizmantot šo vietni.

  1. SIA “Divi S” ir datu pārzinis (turpmāk Burusports.lv), reģistrācijas numurs: 40103690864, juridiskā adrese: Rīga, Gaujas iela 7, LV-1026.
  2. Burusports.lv ciena Jūsu privātumu un apstrādā personas datus, lai sniegtu pakalpojumu un izpildītu pasūtījumu. Pasūtījumu noformēšanai tiek ievākta kontaktinformācija (Vārds, Uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs). Kontaktinformācija nepieciešama, lai nodrošinātu pasūtījuma pilnīgu un drošu izpildi, identificētu pasūtītāju un veiktu visas nepieciešamās darbības preces iegādei, apmaksai un piegādei.
  3. Norādot savu kontaktinformāciju Jūs piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un tiks izmantota turpmākai pasūtījuma izpildei (rēķina noformēšanai, piegādes datu precizēšanai un citiem Burusports.lv saistību izpildei nepieciešamām darbībām).
  4. Jūsu dati tiek izmantoti un apstrādāti ar Jūsu piekrišanu, kas tiek izteikta, Jums ievadot datus interneta vietnē “Burusports.lv”.
  5. Jūsu dati tiek glabāti tik ilgi, cik tas ir nepieciešams mērķa sasniegšanai, ar kādu šie dati tika ievākti, vai arī kamēr tas ir nepieciešams, lai Jums būtu iespēja, ērti izmantot mūsu pakalpojumus.
  6. Burusports.lv var izpaust informāciju par Jums un nodot trešajai personai, kas nodrošina pasūtījuma izpildi, kā arī likumā noteiktajos gadījumos.
  7. Jums ir tiesības uzzināt kādiem mērķiem tiek pielietota informācija, kas mums par Jums ir zināma, pieprasīt Jūsu personas datu dzēšanu, iebilst pret datu apstrādi, tiesības atsaukt piekrišanu.
  8. Pārzinim ir tiesības veikt izmaiņas un papildinājumus Privātuma politikā.

Vairāk par Privātuma Politiku:

Kad jūs šajā vietnē iesaistāties noteiktās darbībās, piemēram, reģistrējaties, pasūtāt preces vai piedalāties konkursos, Burusports.lv var lūgt jūs sniegt noteiktu informāciju par sevi, aizpildot un iesniedzot tiešsaistes veidlapu. Jums nav obligāta iesaiste šajās aktivitātēs. Ja tomēr izvēlaties iesaistīties šajās aktivitātēs, Burusports.lv var pieprasīt, lai jūs mums sniegtu personisku informāciju, piemēram, savu vārdu, pasta adresi, e-pasta adresi un citu personu identificējošu informāciju. Pasūtot produktus vietnē, jums var lūgt norādīt kredītkartes numuru.

Iesniedzot personisko informāciju Burusports.lv, jūs saprotat un piekrītat, ka Burusports.lv un tā meitasuzņēmumi, saistītie uzņēmumi un uzticamie pārdevēji var pārsūtīt, uzglabāt un apstrādāt jūsu klientu profilu jebkurā no valstīm, kurās Burusports.lv un tā saistītie uzņēmumi uztur birojus.

Burusports.lv apkopo šo informāciju, lai reģistrētu un atbalstītu jūsu dalību jūsu izvēlētajās aktivitātēs. Piemēram, ja jūs pasūtāt produktu, šī informācija tiek izmantota, lai nosūtītu jums pasūtītās preces un sniegtu jums visas priekšrocības, kas var būt pieejamas reģistrētiem lietotājiem. Ja piedalāties konkursā, tiek apkopota informācija, lai kvalificētos ierakstam un sazinātos ar jums par konkursu vai balvu piešķiršanu. Burusports.lv izmanto arī informāciju, ko jūs sniedzat mūsu centienos, lai jūs informētu par īpašajiem piedāvājumiem un citiem Burusports.lv produktiem un pakalpojumiem.

Burusports.lv atzīst un novērtē šīs informācijas atbildīgas izmantošanas nozīmi. Ja nevēlaties, lai informācija, ko sniedzat Burusports.lv, tiktu izmantota, lai informētu jūs par citiem Burusports.lv produktiem un īpašajiem piedāvājumiem, un norādot šo izvēli, sniedzot mums informāciju, mēs ievērosim jūsu izvēli. Turklāt Burusports.lv var selektīvi sniegt noteiktu informāciju citiem uzņēmumiem vai organizācijām, kurām ir produkti vai pakalpojumi, kuri, mūsuprāt, varētu jūs interesēt. Ja nevēlaties, lai informācija, ko sniedzat Burusports.lv, tiktu kopīgota ar citiem uzņēmumiem, un norādot šo izvēli, sniedzot mums informāciju, mēs ievērosim jūsu izvēli.

Jūsu personiskā informācija ir aizsargāta ar paroli, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi tai. Mēs iesakām nevienam neizpaust savu paroli.

Apmeklējot Burusports.lv, jūs varat anonīmi sērfot vietnē un piekļūt svarīgai informācijai, neatklājot savu identitāti. Tomēr, lai nodrošinātu labāku pakalpojumu, mēs varam izmantot “sīkfailus”, lai izsekotu jūsu apmeklējumu. Sīkfails ir tikai teksta informācijas virkne, ko vietne pārsūta uz jūsu datora cietā diska pārlūkprogrammas sīkfailu failu, lai vietne varētu atcerēties, kas jūs esat. Sīkdatnē parasti būs ietverts tā domēna nosaukums, no kura sīkfails ir nācis, sīkfaila “kalpošanas laiks” un vērtība, parasti nejauši ģenerēts unikāls numurs. Šajā vietnē tiek izmantoti divu veidu sīkfaili: sesijas sīkfaili – tie ir pagaidu sīkfaili, kas paliek jūsu pārlūkprogrammas sīkfailu failā, līdz jūs pametat vietni, un pastāvīgie sīkfaili -, kas paliek jūsu pārlūkprogrammas sīkfailu failā daudz ilgāk (lai gan cik ilgi būs atkarīgs no konkrētās sīkdatnes kalpošanas laika). Sīkfaili var palīdzēt vietnei ātrāk sakārtot saturu, lai tas atbilstu jūsu vēlamajām interesēm. Lielākā daļa lielāko vietņu izmanto sīkfailus. Sīkfailus nevar izmantot, lai jūs identificētu.

Uzziniet vairāk par sīkdatnēm: kā mēs savā vietnē izmantojam sīkfailus un kādu informāciju mēs apkopojam.

Lai ļautu jums pārnest informāciju dažādās mūsu vietnes lapās un izvairīties no informācijas atkārtotas ievadīšanas. Reģistrācijas laikā, lai jūs varētu piekļūt uzglabātajai informācijai. Lai piemērotu atlaides atkarībā no jūsu piekļuves vietas vietnē.

Lai ļautu jums saglabāt iepirkumu grozu. Lai palīdzētu mums atpazīt jūs kā unikālu apmeklētāju (tikai numuru), kad atgriežaties mūsu vietnē, un ļautu mums pielāgot saturu atbilstoši jūsu vēlmēm. Pastāvīgie sīkfaili ļauj saglabāt Jūsu sesiju mūsu mājaslapā atvērtu. Sīkfailus nevar nolasīt cita vietne, izņemot to, kura nosūtīja sīkfailu.

Burusports.lv vietne izmanto „Google Analytics“ – Google sniegto mājaslapu analīzes pakalpojumu. Šīs sīkdatnes mājaslapā nodrošina „atmiņu“ – katra apmeklējuma laikā Jūs tiekat atpazīts kā mājaslapas pastāvīgais apmeklētājs. Iegūto informāciju SIA „B.S. Sport”, izmanto, lai veiktu mājaslapas statistisko analīzi un pilnveidotu mājaslapas saturu.
Ar „Google Analytics“ sīkdatņu palīdzību var tikt ievākta anonīma, statistiskā informācija par Jūsu mājaslapas apmeklējumu: sīkdatnes ID, datums, atvērtās lapas, apmeklējuma ilgums, izmantotais pārlūks, ierīces tips, pilsēta, valsts, valoda un visa cita informācija, kuru Jūs sniedzat savā izmantotajā pārlūkā.
Šajā mājaslapā izmantots izvērstais „Google Analytics“ pakalpojums, lai anonīmi reģistrētu datora adresi (tā sauktā datora adreses slēpšana). Anonīmā informācija par apmeklētāja uzvedību tiek nodota „Google“ un „Google“ to glabā ASV esošajos serveros. Pirms Jūsu IP adreses nosūtīšanas, „Google“, padara to anonīmu. Saskaņā ar „Google Analytics“ pakalpojuma sniegšanas noteikumiem, „Google“ nesasaistīs datu subjekta IP adresi ar nekādiem citiem „Google“ rīcībā esošajiem datiem.
Vairāk par „Google Analytics“ un kādu informāciju šie rīki ļauj ievākt, var uzzināt šeit: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lv

Jūs varat pieņemt vai noraidīt sīkfailus, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus. Tomēr, ja sīkfaili ir atspējoti, Jums nebūs iespēja izmantot visas mūsu vietnes interaktīvās funkcijas.

Burusports.lv ir noteikta drošības politika. Burusports.lv paturēs informācijas kopijas, kas sniegtas, reģistrējoties vietnē, pasūtot jebkurus produktus no vietnes un piedaloties jebkuros konkursos. Burusports.lv īsteno vairākus sarežģītus drošības pasākumus, lai nodrošinātu jebkuras sniegtās personas informācijas drošību. Informācija ir ietverta drošā serverī, kuram var piekļūt tikai ierobežots skaits darbinieku, kuriem ir atļautas piekļuves tiesības šādai informācijai. Visa sensitīvā un kredītkaršu informācija, ko mums sniedz jebkurš apmeklētājs, tiek pārsūtīta, izmantojot Secure Socket Layer (SSL) tehnoloģiju. SSL parasti izmanto ziņojumu pārraides drošības pārvaldībai internetā, izmantojot publiskās un privātās atslēgas šifrēšanu un digitālo sertifikātu, kas nosaka jūsu akreditācijas datus, veicot uzņēmējdarbību internetā vai veicot citus tiešsaistes darījumus. Kad tiek prasīts ievadīt jebkādu personas informāciju vai kredītkartes informāciju, vietne būs droša. To var viegli noteikt pēc ikonas pārlūkprogrammas loga apakšā, kas atgādina nepārtrauktu atslēgu vai slēgtu slēdzeni. SSL nodrošina nosūtītās informācijas drošību. Jūsu kartes numurs tiks šifrēts un aizstāts ar unikālu darījuma atsauces numuru. Burusports.lv izmanto tiešsaistes banku drošos serverus un nevienā Burusports.lv serverī neglabā nekādas klientu karšu detaļas. Lai noņemtu jebkādu vārdu un adresi, lūdzu, nosūtiet pieprasījuma e-pastu uz info(at)burusports.lv.

Burusports.lv saprot un saprot, ka daudzi bērni apmeklēs Burusports.lv tīmekļa vietnes, taču mudina visas personas, kas jaunākas par 13 gadiem, pirms jebkādas informācijas iesniegšanas šajā vietnē vai jebkurā citā vietnē, konsultēties ar vecākiem vai likumīgo aizbildni. Tomēr Burusports.lv uzskata, ka galu galā vecāku vai likumīgā aizbildņa pienākums ir uzraudzīt bērnus tiešsaistē un ieteikt ieviest vecāku kontroles rīkus. Neviena informācija, kas savākta no personām, kuras nav sasniegušas 18 gadu vecumu, netiks izmantota jebkādiem mārketinga vai reklāmas nolūkiem, kā tas ir norādīts, reģistrējoties sacensībām vai akcijām. Lai gan ikviens, kas ir jaunāks par 13 gadiem, var piedalīties konkursos un paaugstinājumos, paziņojums par uzvaru vai balvu tiks nosūtīts tieši vecākam vai likumīgajam aizbildnim, kas norādīts sākotnējā reģistrācijas procesā. Lai publicētu konkursa uzvarētāja personas datus apmeklētājiem, kas jaunāki par 18 gadiem, reģistrācijas laikā būs nepieciešama vecāku vai likumīgā aizbildņa piekrišana.