JAUNUMI

KĀ SAGATAVOT ZIEMAS INVENTĀRU UZGLABĀŠANAI?

Ziemas sezona strauji pietuvojusies noslēgumam, tādēļ vēl tikai līdz marta beigām pieejams ziemas inventāra serviss Burusports Gaujas ielā 7! Kā arī vēlamies padalīties ar ieteikumiem, kā parūpēties par inventāru pēc aktīvas sezonas un kā to glabāt.

  1. Inventāram jāveic kvalitatīva pilnā apkope. Kur atrast meistaru sava amata lietpratēju? Protams, Burusports servisā! Mūsu servisā tiek izmantoti kvalitatīvi produkti un modernas tehnoloģijas, lai slēpes un dēli noslīpētu, ievaskotu, nopulētu un uzasinātu tā kantes. “Ievasarošanas” apkopē uzklātais vasks kalpos kā aizsargs uzglabāšans periodā. Ņem vērā – sākot nākošo sezonu, vasks ir obligāti jānopulē!
  2. Zābaki – uzglabā to oriģinālajā kastē vai zābaku somā. Ievēro: slēpju zābaku klipšiem uzglabāšanas laikā jābūt ciet, lai zābaks netiktu deformēts!
  3. Kas attiecās gan uz zābākiem, gan slēpēm un dēli – inventāru nepieciešams pirms uzglabāšanas kārtīgi nožāvēt.  Zābaka iekšiņasvislabāk izžāvēt, izņemot un novietojot siltā vietā, taču izvairoties no radiatoru tuvuma, citādi tās sarausies un kļūs cietākas.
  4. Pēdējais solis – uzglabāšanas vietas pareiza izvēle. Telpai nav jābūt specifiski kontrolētai, galvenais, lai tā ir sausa – tālāk no mitruma, kas veicina inventāra aprūsēšanu, kā arī ārpus saules stariem, lai saglabātu inventāra košās krāsas!
Atpakaļ uz sarakstu