Kite, NEWS, Windsurfing

Kā izvēlēties hidrotērpu aukstam laikam?

burusports_hidroterpi

Atbilstošs hidrotērps – vairāk prieka! Pareiza hidrotērpa izvēle atbilstoši laikapstākļiem un ūdens temperatūrai ļaus justies komfortabli jebkādos apstākļos, un aukstās dienās silti. Tādēļ vairāk uzmanību un enerģiju var pievērst viļņiem un vējam. Rudenī SUPošana kļūst arvien populārāka – krāsainos dabas skatus iespējams ieraudzīt no pilnīgi cita skatpunkta.

Lai īstā hidrotērpa izvēli padarītu vieglāku, un pārliecību par pirkumu internetā drošāku, piedāvājam ION hidrotērpu izlasi aukstajām un vējainajām rudens dienām uz, ap un ūdenī.

Turklāt interneta veikalā šobrīd pasūtījumu veikt izdevīgāk – bezmaksas piegāde visā Latvijā pasūtījumiem virs 50 Eur.

THE PERFECT COMPOSITION OF STRECH AND WARMTH.
BEST PRICE/PERFORMANCE RATIO

Vīriešu hidrotērps SEEK CORE un AMP aukstajām un vējainajām dienām
5/4 un 6/5 mm biezumā

8°C – 13°C

Seek Core Semidry 5/4 Frontzip

Vīriešu hidrotērps SEEK CORE piedāvā izcilu sniegumu par pieņemamu cenu. Īpaši izturīgais neoprēns kāju un rumpja zonā padara Seek Core par ļoti spējīgu pavadoni jūsu piedzīvojumiem.

7°C – 12°C

Seek Amp Semidry 5/4 Backzip

Vīriešu hidrotērps SEEK AMP ir īpaši elastīgs. Termo odere apvienojumā ar neoprēnu nodrošina siltumu, neatņemot komfortu un kustības brīvību jebkāda veida ūdens aktivitātēs.

2°C – 7°C

Seek Amp Semidry 6/5 Backzip

Vīriešu hidrotērps SEEK AMP ir īpaši elastīgs. Termo odere apvienojumā ar neoprēnu nodrošina siltumu, neatņemot komfortu un kustības brīvību jebkāda veida ūdens aktivitātēs.

DIVINE PROGRESSION

Sieviešu hidrotērpu izlase aukstajām un vējainajām dienām
5/4 un 6/5 mm biezumā

8°C – 13°C

Amaze Core Semidry 5/4 Backzip

Sieviešu hidrotērps Amaze Core piedāvā izcilu sniegumu par pieņemamu cenu. Rāvējslēdzējs aizmugurē ļauj brīvi kustēties, savukārt Hot_Stuff 2.0 nodrošina siltumu un ātru žūšanu.

6°C – 11°C

Amaze Select Semidry 5/4 BZ

ION sieviešu hidrotērps Amaze Select apvieno high-tech materiālus – Grafēna odere, kas ir izcils termoregulētājs un nodrošina, lai arī ūdenī būtu silti, komfortabli un pilnīga kustības brīvība.

3°C – 8°C

Amaze Amp Semidry Hood 6/5 Frontzip

Sieviešu hidrotērps Amaze AMP ir īpaši elastīgs. Termo odere apvienojumā ar neoprēnu nodrošina siltumu, neatņemot komfortu un kustības brīvību jebkāda veida ūdens aktivitātēs.

Aukstajam laikam noderīgie neoprēna cimdi, zābaciņi un jakas

NEOPRĒNA APAVI

ION NEOPRĒNA APAVI

ION neoprēna apavi sievietēm, vīriešiem un bērniem. Komfortabli, ūdensnecaurlaidīgi

NEOPRĒNA CIMDI

DAKINE NEOPRĒNA CIMDI

ION un DAKINE neoprēna cimdi sievietēm un vīriešiem. Komfortabli, ūdensnecaurlaidīgi

NEOPRĒNA JAKAS UN TOPI

ION NEO JAKAS UN TOPI

ION neoprēna jakas un topi – lieti noderīgas aukstās un vējainās ūdens dienās. Neoprēna jakas kalpo kā papildus siltuma slānis virs hidrotērpu, kā arī tā ir velkama kopā ar trapeci, pateicoties tam paredzētajiem atvērumiem.

Viss hidrotērpu un neoprēna aksesuāru piedāvājums šeit!

Back to list