JAUNUMI

HIDROTĒRPI ION – VĒJŠ UN LAIKAPSTĀKĻI VAIRS NAV ŠĶĒRSLIS!

OFFER PROTECTION THAT IS NOT ONLY SMART BUT ALSO GOOD LOOKING

Vai meklē labākas tehnoloģijas un funkcijas, kuras pieejamas hidrotērpos, vai vēlies paļauties uz atlasītiem augstākās kvalitatēs materiāliem nepārtērējoties? Vienalga, vai plosīties ledainā vējā vai siltos viļņos – ION hidrotērpi ir uzticams un komfortabls sabiedrotais aktivitātēm uz ūdens, kas pasargās no saules stariem, vēja brāzmām un laikapstākļiem.

VIENS MODELIS VISIEM

Inovatīvās neoprēna tehnoloģijām ļauj jebkuram braucējam izvēlēties sev vēlamo ION hidrotērpu, neskatoties, vai esi īss vai garš, mazs vai liels – pateicoties ION pārdomāti izstrādātajiem starpizmēriem.

RĀVĒJSLĒDZĒJAM IR NOZĪME

Katrs hidrotērpa modelis pieejams ar rāvējslēdzēju priekšā un aizmugurē:

 

ILGTSPĒJĪGS PIEDĀVĀJUMS – DOMĀJOT PAR NĀKOTNI ŠODIEN

ION hidrotērpi ir ražoti domājot gan par tā valkātāju, gan vidi – ION kompensē CO2 emisijas, kas rodas no produktu ražošanas un transportēšanas, atbalstot hidroelektrostaciju oglekļa kompensācijas projektu Kuveitā, Šrilankā. Viss process ir pārredzams un izsekojams, ko pierāda ClimatePartner marķējums un sertifikāts.

Vairāk par ION produktu ražošanu ilgstpējai – https://www.ion-products.com/water/save-our-playgrounds/

BURUSPORTS HIDROTĒRPU PIEDĀVĀJUMS 

Tā kā apstākļi aiz loga ar katru dienu vairāk un vairāk sāk atgādināt par rudens tuvošanos, esam sarūpējuši plašāko hidrotērpu piedāvājumu visā Latvijā – neoprēna zābaciņi, cimdi, cepures un hidrotērpi siltām un aukstām dienām – hidrotērpi bērniem, sievietēm un vīriešiem, lai viļņu un vēja ķeršana neapstājas!

Viss hidrotērpu piedāvājums atrodams mūsu e-veikalā, taču, ja vēlies apskatīt, aptaustīt, uzzināt plašāk, nāc ciemos uz Burusports veikalu Gaujas ielā 7, mēs parādīsim, izstāstīsim un piemeklēsim labāko tieši  Tev!

KĀ PARŪPĒTIES PAR HIDROTĒRPU?

Lai hidrotērps kalpotu pēc iespējas ilgāk, ir svarīgi to pareizi žāvēt, transportēt un uzglabāt – tādēļ esam sarūpējuši hidrotērpu žāvētājus, pakaramos un transportēšanas somas. Vairāk sadaļā: Wetsuit Care.

 

LAI IZCILA VĒJU UN VIĻŅU SEZONA,

BURUSPORTS

 

 

Atpakaļ uz sarakstu