JAUNUMI, Kite

DUOTONE KITE/WING 2024 priekšpasūtījuma piedāvājums!

Ikkatru gadu Duotone kite savā klāstā iekļauj daudz jaunumus un uzlabotas tehnoloģijas, kas sniedz arvien baudāmākus kaitošanas apstākļus. Tāpat, ik katru gadu mēs piedāvājam veikt Duotone kite un wing ekipējuma priekšpasūtīšanu.

Savlaicīgi pasūtot nepieciešamo ekipējumu jūs iegūstat:

  • iespēju pasūtīt jebkuru no Duotone ražotajiem produktiem, pat ja tas ir ļoti specifisks, ko mēs uz tirgošanu veikalā paši nevedam
  • garanētu piegādes laiku uz nākamās vasaras sākumu – marta/aprīļa mēnesis
  • īpašo 20% atlaidi jebkurai Duotone kite/wing produktu sadaļai – dēļi, kaiti, wingi, vadības stūres, aksesuāri, rezerves daļas.

Uz jauno sezonu uzlaboti ir Rebel, Dice un NEO kaiti. Rebel būtiskās izmaiņas lielajiem izmēriem, tie ir palikuši ātrāki un spiediens uz bāru ir vēl mazāks. Dice modelim ir uzlabots rādiuss, kas padara to vēl harmoniskāku. Savukārt NEO ir pilnībā pārbūvēts un tas stūrējās ātrāk un vieglāk, mazāks spiediens uz bāru. Dēļos lielākais jaunums ir freeride modelim Select, kam ir asimetriska dēļa konstrukcija, kas nodrošina to, ka dēlis braucot nevērpjās un viegli iet pret vēju.

Ražotāja mājas lapās var iepazīties ar svaigāko no Duotone KITE un Dutonote WING produktiem, bet aicinām sazināties ar mums, lai noskaidrotu sev interesējošos jautājumus.

Pasutījums jāveic līdz 31.10.2023. sazinoties ar Mārtiņu rakstot uz martins.lucans(at)burusports.lv vai zvanot +37129566550

Priekšpasūtījuma cenas var apskatīt zemāk pievienotajā saitē:
DUOTONE KITE SS24 PIEDĀVĀJUMS
DUOTONE WING SS24 PIEDĀVĀJUMS

Atpakaļ uz sarakstu